Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Охоронна агенція «ПРОТЕКТ» - це не тільки надійна охорона фізичних осіб і найрізноманітніших об'єктів усіх форм власності. Це також надійна юридична підтримка.

      До складу нашої компанії входить юридичний департамент, в якому працюють висококваліфіковані юристи, які мають досвід ведення найскладніших справ і процесів. Тому ми беремося за справи, від яких можуть відмовитися інші. При цьому ми не сумніваємося, що клієнт залишиться задоволений як якістю послуг, так і результатом нашої роботи.

Для юридичних осіб ми надаємо такі послуги.

      Консультації з будь юридичних питань, які виникають під час ведення господарської діяльності. Наші юристи в усній або письмовій формі роз'яснять всі тонкощі українського законодавства і допоможуть зорієнтуватися в будь-яких змінах законодавчої бази.

      Складання договорів будь-якої складності і комплексний супровід угод. Департамент розробить проект договору, який максимально відповідає інтересам сторін а також враховує тонкощі і нюанси правового поля. При укладанні угоди наші юристи будуть відстоювати інтереси клієнта від моменту усної домовленості і до підписання документа.

      Стягнення дебіторської або будь-який інший заборгованості (шкоди, заподіяної шкоди). Фахівці «ПРОТЕКТ» допоможуть відшкодувати заподіяну шкоду і заборгованість в рамках правового поля.

      Складання позовних, апеляційних та касаційних скарг, заяв, звернень, представництво інтересів клієнта в судах всіх інстанцій . На всіх етапах, від подання заяви і до остаточного винесення рішення судом, наші фахівці будуть намагатися виграти справу для клієнта.

      Реєстрація ФОП, ПП, ТОВ, а також внесення змін до статутних документів підприємств. З нашою допомогою ви істотно заощадите час на паперовій тяганині.

      Повне юридичне обслуговування будь-яких перевірок контролюючими органами вашого підприємства. Юристи компанії будуть стежити за дотриманням законності контролюючими органами і вести з ними роботу по безболісного проходженню перевірки.

      У складі нашого Юридичного департаменту є і відділ з державних закупівель. У ньому працюють колишні фахівці Мінекономіки України, Тендерної палати та консалтингових агентств. Відповідно, вони мають великий досвід в організації та проведенні тендерів. Наші співробітники допоможуть вам як при підготовці пропозицій на участь у держзакупівлях, так у проведенні всієї процедури закупівлі цілком, відстоюючи інтереси замовника.

      Фізичним особам ми надаємо юридичну допомогу у спорах, пов'язаних із захистом прав споживачів, цивільних, сімейних, трудових, адміністративних та податкових справах. На самостійне ведення подібних справ людина, не знайомий з юридичними тонкощами, витратить багато часу і сил. Залучення ж професіоналів дозволить заощадити ці життєво важливі ресурси, одночасно підвищивши вірогідність вирішення справи на користь клієнта.

       Таким чином, скориставшись нашими юридичними послугами, ви можете не сумніватися, що співробітники «ПРОТЕКТ» докладуть максимум зусиль для досягнення позитивного результату.