Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

       Перевезення цінних вантажів будь-яким видом транспорту (автомобільним, залізничним або водним) завжди пов'язана з ризиком, так як перебуваючи далеко від населених пунктів, подібний об'єкт є мішенню для нападу. Тому цінні вантажі рекомендується забезпечувати надійною охороною, що в рази підвищує шанси на їх доставку в цілості й охоронності. Разом з тим, такого роду послуги вимагають від охоронців спеціальних навичок і витривалості.

 

 

Наші особливості

Супроводження вантажу співробітниками охоронного холдингу «ПРОТЕКТ» забезпечує надійну охорону на всьому шляху прямування. Завдяки високому рівню підготовки і жорсткому відбору, наші співробітники готові адекватно реагувати на будь-яку позаштатну ситуацію.

Для забезпечення безпеки в дорозі можуть бути задіяні до 20 осіб і 2-3 машини супроводу. Крім цього, на маршруті використовується ряд технічних засобів. Постоянний GPS-моніторинг вантажу в оперативному режимі надає черговій службі компанії «ПРОТЕКТ» інформацію про його точне місцезнаходження. Кнопка тривоги дозволяє викликати підмогу в екстремальній ситуації У разі нападу на вантаж, співробітник активує її, оповіщаючи тим самим чергового оператора, який в залежності від ситуації або направляє на місце найближчу мобільну групу, або оповіщає правоохоронні органи про напад. До прибуття підмоги супроводжуючі охоронці надають нападникам опір.

Комплексний підхід

На практиці охорона та супроводження вантажу - це комплексний захід. Крім надання фізичної охорони і технічних засобів, для кожного маршруту фахівці компанії розробляють оптимальну схему руху з урахуванням усіх можливих загроз.

По шляху проходження визначаються безпечні місця відпочинку, де конвой буде найкраще захищений від раптового нападу. Для техобслуговування і дозаправки транспортних засобів вибираються тільки перевірені об'єкти. Розраховується наявність на маршруті постів ДАІ і медичних установ для надання першої необхідної допомоги.

Можна сказати, що охорона і супровід вантажів є проектом, який починається задовго до відправки транспорту і закінчується тільки тоді, коли вантаж прибув у пункт призначення.

Холдинг «ПРОТЕКТ» при цьому має багаторічний досвід розробки проектів маршруту і супроводу вантажу. На нашому рахунку не одна сотня успішних прибуттів в пункт призначення. При цьому компанією завжди дотримуються не тільки всі запобіжні заходи, а й терміни, позначені заложником.