Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Для створення надійної системи безпеки на будь-якому об'єкті необхідно провести цілий ряд заходів. Одне з найважливіших - установка системи відеоспостереження. Для великих об'єктів, наприклад, заводів, офісів, складів і паркінгів, це є найпершим необхідністю.

      Система відеоспостереження дозволяє централізовано спостерігати за подіями, що відбуваються як на самому об'єкті, що охороняється, так і в його околицях. Це дає можливість своєчасно виявити наближення підозрілих осіб або спробу проникнення на територію.

      На сьогоднішній день найпоширенішими системами відеоспостереження є пристрої DVR (Digital Video Registrator) та їх різновид NVR (Netowork Video Registrator). Головна їхня перевага в порівнянні з застарілими технологіями відеоспостереження полягає в тому, що вони підтримують цифрові протоколи і, як наслідок, можуть передавати дані по різними типами мереж, в тому числі і по Інтернету. Це означає, що на їх базі можна вести віддалене відеоспостереження через звичайний комп'ютер. Все що для цього потрібно - це мати спеціальне програмне забезпечення для перегляду і знати IP-адресу для підключення.

      Така можливість допомагає як при охороні великих об'єктів (доступ до картинки з камер можна отримати з більшої кількості пристроїв і місць), так і в побуті (стежити з офісу за будинком).

      Головна відмінність між системами DVR і NVR полягає в тому, що відеореєстратори першого типу вміють працювати тільки з аналоговими камерами, а другі - з цифровими IP-камерами. Існує й компромісна технологія HDVR, яка працює з обома типами камер, а також PC-based DVR, в якій пристроєм приймаючим сигнал є безпосередньо комп'ютер.

      Наша компанія працює з усіма цими видами систем відеоспостереження. При замовленні установки відеоспостереження у компанії «ПРОТЕКТ», наші фахівці не тільки зроблять її монтаж і налаштування, але й розроблять індивідуальний план установки камер, а також разом із замовником вирішать, система якого різновиду краще підійде для цього об'єкта. Вони визначать найбільш вразливі місця об'єкта, де відеоспостереження має вестися постійно, і проведуть консультації з відповідальним персоналом.

      І яку б систему відеоспостереження не вибрав замовник, він може бути впевнений у тому, що вона буде працювати надійно, а співробітники охорони суттєво розширять свій «кругозір» і зможуть, перебуваючи за пультом, стежити за подіями по всьому периметру об'єкта.