Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Охоронні системи, контролюючі доступ на об'єкт, являють собою цілий комплекс високотехнологічного обладнання. Подібний комплекс виконує відразу ряд різнопланових завдань. До його безпосереднім функцій відносять обмеження доступу на територію і ідентифікація людей, що мають такий доступ. Однак СКУД може вирішувати ще ряд суміжних питань. Так, з їх допомогою можна з легкістю вести облік робочого часу співробітників. Якщо ж інтегрувати систему в програму бухгалтерського обліку, то і розраховувати заробітну плату буде простіше. 

 

 

 

 

Принцип дії:

Кожен комплекс контролю та управління доступом складається з кількох елементів:

  • зчитувача;
  • контролера;
  • перегороджують пристрої;
  • датчиків.

      Принцип дії системи безпеки досить простий. Зчитувач реєструє інформацію з електронного ключа. У якості останнього можуть бути використані спеціальні брелоки, пульти, карти. Інформація з ключа передається на контролер, який звіряє її з еталонним кодом. Якщо ключі збігаються, йде зворотний сигнал на прегороджуюче пристрій. Таким пристроєм служать шлагбауми, турнікети, автоматичні двері та інші механізми. Комплекс датчиків безпосередньо фіксує факт проходу крізь обмежувач.

      Існують також варіанти, які беруть в якості ключа відбитки пальців - біометричні системи доступу. Їх вважають більш надійними, оскільки електронний ключ можна підробити або дублювати, а біологічну інформацію людини імітувати неможливо. Подібні засоби захисту встановлюють на об'єктах, захищеність яких представляє собою питання особливої ​​важливості.

Системи контролю доступу від компанії «ПРОТЕКТ»

      Охоронне підприємство «ПРОТЕКТ» встановить контроль доступу на територію замовника. Спеціально під ваш об'єкт ми розробимо комплекс механізмів забезпечення безпеки, що враховує особливості розташування і всі побажання. Якщо ви вже користуєтеся СКУД, ми розробимо рекомендації для підвищення її ефективності.