Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Одним з надійних способів охорони об'єктів будь-якого типу є пультова охорона. Її використання дозволяє практично моментально оповістити охоронне агентство про нештатну ситуацію, а воно, у свою чергу, зробить оперативні заходи щодо її ліквідації.

 

 

 

      Обладнати пультової охороною можна будь-який об'єкт, будь то квартира, офіс, банк, склад, підприємство, крамниця. Подібний засіб безпеки допомагає запобігти не тільки зловмисні або незаконні дії осіб, але і впоратися з погрозами техногенного характеру. Таким чином, послуги з охорони об'єктів за допомогою установки сигналізації, підключеної на пульт охорони, охоплюють максимальний спектр ситуацій, в яких може відбутися псування або крадіжка майна на об'єкті, що охороняється.

      Організація охорони об'єкта таким способом увазі виконання ряду заходів за бажанням замовника, а саме:

  • встановлення протипожежної сигналізації та датчиків витоку газу, рідин і т. д;
  • застосування детекторів руху;
  • обладнання дверей датчиками відкриття і злому;
  • установка тривожної кнопки;
  • використання систем активної протидії проникненню;
  • інші заходи за бажанням клієнта.

      При цьому компанія «ПРОТЕКТ» використовує в своїй роботі тільки сертифіковане обладнання, а елементи протипожежної сигналізації додатково проходять сертифікацію в МНС України.

Переваги охоронного підприємства «ПРОТЕКТ»

      При виникненні будь нештатної ситуації на об'єкті спрацьовує сигналізація того чи іншого типу (залежно від загрози). Інформація про це моментально передається на пульт централізованого спостереження охоронного підприємства використовуючи сучасні канали зв'язку, такі як GSM і GPRS. Після цього мобільна група реагування в найкоротші терміни виїжджає на місце події для ліквідації загрози.

      Завдяки індивідуальному підходу до встановлення пультової сигналізації на кожному об'єкті, технічні фахівці компанії «ПРОТЕКТ» розробляють оптимальну схему захисту, яка відповідає специфіці об'єкту, що охороняється. Високий професіоналізм співробітників забезпечує надійну і швидку ліквідацію загрози будь-якого характеру, будь то проникнення зі зломом або підтоплення приміщення.

      Таким чином, пультова охорона квартир, офісів, банків, складів, підприємств та інших об'єктів силами компанії «ПРОТЕКТ» гарантує клієнту надійний захист від будь-яких видів загроз і дозволяє йому бути впевненим в недоторканності своєї власності і надійному захисту від будь-яких видів небезпек.