Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      При виникненні нештатних ситуацій, наприклад, збройне пограбування, найважливішим фактором усунення є швидке оповіщення охоронного агентства. При цьому мається на увазі, що людина знаходиться в ситуації, коли скористатися стандартними засобами зв'язку (набрати номер телефону і повідомити про подію) неможливо. Це відбувається, якщо жертва знаходиться в прямої видимості зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю або фізичною розправою.

 

 

     У таких ситуаціях використовується перевірена в багатьох країнах протягом не одного десятка років схема, коли на охоронюваному об'єкті встановлюється тривожна сигналізація, звана в народі «тривожною кнопкою».

      Якою має бути схема установки тривожної сигналізації? Максимально простий і ефективною. Тривожна кнопка повинна бути одночасно непомітною для правопорушників і перебувати в межах досяжності для людини, яка стала жертвою нападу або свідком проникнення осіб на об'єкт, що охороняється.

      Для магазинів тривожну кнопку найкраще обладнати під прилавком, де її можна непомітно натиснути. Для складів і офісів її краще розташувати в приміщенні охорони. Але одним з оптимальних рішень є використання бездротових технологій, коли тривожна кнопка активується віддалено. Для цих цілей можуть служити, наприклад, спеціальні брелоки, які можна розмістити на поясі або в спеціальній кишені і зачепити непомітним рухом руки, навіть перебуваючи в небезпечній ситуації.

      Після надходження сигналу на пульт централізованого спостереження, оператор направляє на об'єкт найближчу групу мобільного реагування, яка нейтралізує зловмисників.

Таким чином, переваги тривожної кнопки очевидні:

  • моментальне і потайне оповіщення охоронної фірми про напад;
  • швидкий виїзд мобільної групи на місце совершающегося злочину;
  • повна несподіванка для зловмисників, які не встигають підготуватися до приїзду охорони або залишити місце злочину;

Крім цього, скориставшись послугами холдингу охоронних підприємств «ПРОТЕКТ», клієнт отримує ще ряд переваг, а саме:

  • індивідуальний підхід до забезпечення охорони кожного об'єкта;
  • оригінальне проектування системи охорони;
  • консультації щодо поліпшення ступеня захисту об'єкта;
  • оптимізація витрат на охорону.