Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Пожежна сигналізація - це комплекс технічних засобів, призначених для оперативного виявлення спалаху або задимленості. Кожен елемент комплексу в обов'язковому порядку сертифікується органами МНС для отримання можливості експлуатації будівлі. Установка такої системи є не просто бажаною, але для багатьох об'єктів ще й обов'язковою.

      Принцип дії подібної системи досить простий: при появі ознак загоряння спрацьовують датчики, які посилають сигнал на пульт централізованого спостереження. Залежно від моделі і типу сповіщувача, вони можуть бути налаштовані на зміну температури навколишнього середовища, поява вогню або диму.

      Крім того, важливо організувати взаємодію пожежної сигналізації з системою оповіщення та гасіння. Це зменшує збитки від виникнення форс-мажору і допомагає уникнути людських жертв.

      Автоматичне пожежогасіння буває організовано кількома способами: газом, порошком або водою. Кожен з них застосовується в згідно нормативних документів МНС. Так, сухі способи гасіння використовуються, коли важливо запобігти намокання всередині об'єкту, що охороняється. Наприклад, це актуально для архівів і бухгалтерій.

Пожежна охорона «ПРОТЕКТ»

      Охоронне підприємство «ПРОТЕКТ» надає комплекс послуг із забезпечення протипожежної безпеки. У перелік наших сервісів входить:

  • проектування пожежної сигналізації;
  • технічне обслуговування пожежної сигналізації;
  • монтаж пожежної сигналізації;
  • спостереження на ліцензованому пульті.

      Ми підготуємо індивідуальний проект з урахуванням типу приміщення і ряду специфічних факторів. Всі використовувані в проекті пристрої успішно пройшли сертифікацію в МНС, що дозволяє їх законно експлуатувати.

      Також можливе підключення раніше обладнаної системи пожежної сигналізації приміщення на наш пульт спостереження. Єдина умова для цього - наявність у замовника затвердженого проекту. Також ми надаємо послуги з модернізації вже існуючої сигналізації для приведення її у відповідність усім пожежним нормам.