Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Охоронна сигналізація - це комплекс технічного обладнання, який дозволяє запобігти несанкціоноване проникнення на приватну територію або на об'єкт. Такі системи служать як особистої безпеки замовника, так і збереження його майна.

 

 

  

Типи сигналізацій

      Залежно від способу спрацьовування, розрізняють два типи охоронної сигналізації: пультову і автономну. У разі інсталяції першої, сигнал від датчиків буде передаватися на пульт охорони. Протягом декількох секунд на місце виїде мобільна група реагування, щоб розібратися в причинах спрацьовування системи. Залежно від цих причин вживаються відповідні заходи. Принцип дії автономного охоронного комплексу полягає в передачі інформації про спрацьовування сповіщувачів прямо на телефон власника, при цьому на об'єкті спрацює сирена. Повідомлення приходить у вигляді текстового повідомлення.

Об'єкти використання

      Охоронна сигналізація є універсальним рішенням, яке застосовують на об'єктах будь-якої площі і топографічної складності. 100% покриття периметра забезпечується різноманітними датчиками, здатними вирішити будь-яке завдання. Так, розрізняють радіохвильові, інфрачервоні, акустичні, магнітні датчики і датчики розпізнавання удару. Дія кожного з них направлено на розпізнавання конкретного виду впливу. Наприклад, акустичні сповіщувачі реагують на звук розбитого скла у вікнах і дверях, тоді як магнітні спрацьовують на відкривання дверних або віконних стулок.

      Саме універсальність стала причиною поширеності систем тривожного реагування. Залежно від типу об'єкта, розрізняють охоронну сигналізацію для будинку, квартири, котеджу, офісу або периметра. Але тільки грамотна комбінація типів датчиків, актуальних для тих чи інших умов, призведе до високої ефективності оборонної та попереджувальної діяльності.

      Важливою особливістю хорошою охоронної сигналізації є можливість тонкої настройки її чутливості з метою запобігання небажаних спрацьовувань. Ця опція особливо актуальна, якщо в приміщенні залишається домашня тварина - датчики просто не будуть реагувати на рухи кішки або собаки.