Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

      Створення комплексних систем захисту інформації (КСЗІ) - один з основних напрямків діяльності  ТОВ «Охоронної фірми «ПРОТЕКТ». Фахівці нашого підприємства мають відповідну освіту та тривалий досвід роботи в сфері технічного та криптографічного захисту інформації, а також більш ніж 5-ти річний досвід з проектування та створення комплексних систем захисту інформації в інформаційно-телекомунікаційних системах (ІТС) різної складності, починаючи від автоматизованих систем першого класу та закінчуючи складними, розподіленими системами.

Детальніше: Комплексна система захисту інформації (КСЗІ):

      Спеціалізована кінологічна Служба «ПРОТЕКТ» забезпечує наряди охорони та підтримки правопорядку спеціально навченими службовими собаками для виконання наступних завдань:

 

Детальніше: Кінологічна служба

      Охоронне підприємство «ПРОТЕКТ» - це не тільки надійна охорона фізичних осіб і найрізноманітніших об'єктів усіх форм власності. Це також надійна юридична підтримка. 

 

Детальніше: Юридичні послуги

      Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об'єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об'єкті озброєних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства само по собі знижує ризик вчинення злочинів на ньому. Потенційний зловмисник кілька разів подумає, чи варто йому зв'язуватися з міцними, екіпірованими чоловіками, які забезпечують охорону, і чим йому це загрожує. 

 

Детальніше: Фізична охорона об’єктів

      При виникненні нештатних ситуацій, наприклад, збройне пограбування, найважливішим фактором усунення є швидке оповіщення охоронного агентства. При цьому мається на увазі, що людина знаходиться в ситуації, коли скористатися стандартними засобами зв'язку (набрати номер телефону і повідомити про подію) неможливо. Це відбувається, якщо жертва знаходиться в прямої видимості зловмисників, які можуть загрожувати їй зброєю або фізичною розправою.  

Детальніше: Тривожна сигналізація