Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      Охорона великих територій, наприклад, агрокомплексов, заповідників, трубопроводів, лісництв, має свою специфіку. Їх або неможливо, або занадто накладно захистити по всьому периметру. Таким чином, туди стає простіше проникнути будь-яким особам, у тому числі і зловмисникам, для вчинення протиправних дій, наприклад, крадіжки або псування майна.

  Візьмемо для приклад, лінію електропередач. Її довжина, як правило, становить не один десяток кілометрів. При цьому надійна охорона повинна забезпечити швидке виявлення, реагування та прибуття на місце патруля для запобігання крадіжки металу або обладнання.

 

  Технічне оснащення

Компанія «ПРОТЕКТ» готова взяти на себе охорону об'єктів великої протяжності і надати замовнику спеціальні автопатрулі. Такий патруль може складатися з найрізноманітнішого транспорту: легкових автомобілів, автомобілів підвищеної прохідності типу УАЗ Patriot, колісних квадроциклів та інших. Подібна комплектація рухомого складу дозволяє здійснювати ефективне патрулювання на пересіченій місцевості.

Крім цього, в арсеналі «ПРОТЕКТ» є і сезонний транспорт, наприклад квадроцикли на гусеничному ходу та інша спецтехніка. Це дозволяє нести патрульну службу, незважаючи на погодні умови та опади. Навіть глибокий сніг, бруд або вода не стануть перешкодою для ефективного патрулювання території.

Весь автотранспорт маркований охоронної символікою, що дозволяє продемонструвати потенційним порушникам наявність охорони на об'єкті. У ряді випадків вже тільки це може запобігти спробам порушення периметра.

Механізм патрулювання

Для кожного об'єкта фахівці компанії «ПРОТЕКТ» розробляють індивідуальний план патрулювання. На об'єкті визначаються найбільш вразливі місця, розробляються оптимальні маршрути проходження патрулів і їх альтернативні варіанти. Диспетчерський центр компанії в цілодобовому режимі відстежує роботу і переміщення патрулів за допомогою GPS-моніторингу, а самі патрулі оснащені надійними засобами зв'язку. Це дозволяє в найкоротші терміни викликати підмогу або зорієнтувати колег на піймання і нейтралізацію порушників.

На головних точках об'єкта може забезпечуватися постійна присутність охоронців або охорона з собаками. Навіть наявність поста і гучний собачий гавкіт можуть відлякати потенційних порушників від проникнення на територію, що охороняється

Таким чином, автопатрулі та охорона з собаками від компанії «ПРОТЕКТ» допоможуть забезпечити безпеку на найбільших об'єктах, попередять крадіжки та незаконні проникнення на територію, що охороняється.