Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

       Для оперативного запобігання правопорушень компанія «ПРОТЕКТ» надає послугу виїзду груп щвидкого реагування. Такі групи складаються з трьох осіб і перебувають на цілодобовому чергуванні, готові за першим сигналом виїхати на місце події.

      Співробітники груп швидкого реагування володіють як фізично-бойовий, так і юридично-правової підготовкою, що дозволяє протидіяти правопорушенню не тільки у фізичному плані, а й надавати правову та медичну допомогу.

     

      Відповідно до типу події, на об'єкт висилається відповідну кількість груп швидкого реагування. Завдяки розробці оптимальних маршрутів з урахуванням часу доби і завантаженості доріг, прибуття групи відбувається в найкоротші терміни і дійсно є оперативним.

В цілому, в перелік завдань груп швидкого реагування входять:

  • виїзд за сигналом «Тривога», що надійшов з охоронованого об'єкта;
  • супровід і охорона фізичних осіб та матеріальних цінностей;
  • екстрене посилення охорони особи або об'єкта;
  • усунення тривожних подій на неохоронюваних ділянках;
  • надання першої медичної допомоги до приїзду медиків.

Кваліфікована допомога

      Всі наші співробітники проходять постійну підготовку та тренінги, а також професійно звертаються з тими спецзасобами, використання яких дозволено українським законодавством. Для особистого захисту використовуються бронежилети, протиударні щити і шоломи, комплекти захисту для рук і ніг. Таким чином, навіть при використанні зброї, вивести члена мобільної групи з ладу є дуже проблематичним.

      Активне ж протидія правопорушникам здійснюється не тільки із задіянням фізичної сили. Крім неї наші співробітники в екстрених ситуаціях використовують балони зі сльозогінним газом, пневматичні та газобалонні пістолети. Такі засоби, з одного боку, роблять на правопорушників психологічний вплив, а з іншого - допомагають знешкодити їх максимально ефективно за допомогою больового ефекту, не завдаючи при цьому важких каліцтв і травм.

      Таким чином, групи швидкого реагування компанії «ПРОТЕКТ» в рамках законодавства здатні швидко і ефективно реагувати на різні типи загроз. Сучасне оснащення робить захист подвійно ефективною.