Єдина Україна
 +38 (‎067) 690 70 59
Mobile menu

 

      

      Забезпечення фізичної охорони є важливим пунктом при організації системи безпеки будь-якого об'єкта, починаючи від готелів або офісів і закінчуючи складами або заводами. Присутність на об'єкті озброєних, спеціально підготовлених співробітників охоронного агентства само по собі знижує ризик вчинення злочинів на ньому. Потенційний зловмисник кілька разів подумає, чи варто йому зв'язуватися з міцними, екіпірованими чоловіками, які забезпечують охорону, і чим йому це загрожує.

  

     

 

      Послуги фізичної охорони увазі не тільки знаходження співробітників охоронної фірми на об'єкті, а й постійне патрулювання навколо нього, а також підтримання зв'язку з іншими охоронцями і центральним пультом.Ето особливо важливо при охороні великих територій, наприклад, котеджних селищ.

Послуги cпецподразделенія охорони компанії «ПРОТЕКТ» мають ряд переваг:

  • співробітники проходять фізичну, спеціальну технічну підготовку і володіють високою кваліфікацією;
  • ними використовуються спеціальні засоби, які допомагають у нейтралізації зловмисників і забезпечують високий ступінь захисту охоронців;
  • компанія несе матеріальну відповідальність за об'єкт, що охороняється.

      Співробітники охоронного агентства можуть нести службу як у спеціальній, так і в цивільному одязі. Будь-який з цих варіантів має на увазі використання в нештатної ситуації спеціальних засобів для знешкодження зловмисників.

      Балончики зі сльозогінним газом «Терен-4» можуть використовуватися для тимчасового засліплення зловмисника, наслідком чого є повна втрата орієнтації в просторі.

      Пневматичні і газобалонні пістолети можуть завдати травми легкого та середнього ступеня тяжкості, тим самим позбавляючи злочинця можливості продовжувати протиправні действія.Оні такжеоказивают стримуючий психологічний ефект, так як злочинець не знає, вогнепальна або пневматична зброя знаходиться в руках у охоронця.

       Використання рацій короткого та середнього радіусу дії дозволяє оперативно викликати підмогу і повідомити про підозрілих особистостей на тій чи іншій ділянці об'єкта.

      Бронежилети, протиударні шоломи і комплекти захисту для рук і ніг захищають тіло охоронця від ударів і пострілів (у тому числі з вогнепальної зброї). Екіпіровка делаеться практично невразливим для фізичного впливу з боку правопорушника.

      Всі ці спецзасоби допомагають в найкоротші терміни присікти протиправні дії, затримати злочинців і доставити їх на пост охорони до прибуття наряду міліції.